Vyberte stranu

Sloboda bytia

Sloboda bytia

Pravidelné stretnutia – otvorená skupina pre verejnosť – cca 1x za mesiac v Bratislave (pozri Aktuality – bočný panel). Je možné zodpovedať sa iba sebe samému a zároveň mať dobré vzťahy? Chodíte do práce, v ktorej musíte poslúchať príkazy šéfa a pritom je všetkým jasné, že nevie jednať s ľuďmi, je arogantný a nerozumie svojej práci? Stáva sa vám, že zvažujete, čo všetko svojim kolegom alebo nadriadeným povedať a čo si nechať pre seba, aby ste neriskovali problémy?

Vo väčšine súčasných firiem hierarchia a vyžadovaná poslušnosť (mnoho razy až servilnosť voči šéfom, manažérom či team-lídrom) zabíja tvorivosť, je zdrojom mnohých napätí, potláčaného hnevu a zlých medziľudských vzťahov.

Ak máte chuť a záujem dozvedieť sa, ako tieto otázky riešia konkrétni ľudia z konkrétnych firiem, ste na správnom mieste. Stretnete sa s príbehmi iných ľudí a možno v nich nájdete inšpiráciu aj pre seba a pre vašu firmu.

Sloboda je ako droga a hoci neohraničuje, predsa je zodpovedná. Príďte spolu s inými uvažovať o tom, ako sa dá budovať sloboda v práci a ako ju prepojiť so slobodou bytia….

Znalosti

Publikované

február 14, 2016

Znalosti

Publikované

február 14, 2016