Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Manažer++

21 apríla, 2023 - 28 apríla, 2023

Komplexný tréningový program alternatívneho vzdelávania, ktorý využíva encounterovú skupinu na rozvoj osobnostných zručností účastníkov. Program je naplánovaný vždy na dlhšie časové obdobie. Zvyšuje sa tak šanca na rozvinutie potenciálu skupiny a na dosiahnutie reálnych zmien vo fungovaní účastníkov v každodennom živote.

Program je organizovaný formou predĺžených víkendov a jedného intenzívneho 7-dňového sretnutia. Program je otvorený, priebežne doň môžu vstupovať noví záujemcovia. Stretnutia na seba nadväzujú – nemá zmysel zúčastniť sa iba časti programu.

Vychádza sa z princípov humanistickej psychológie (Carl R.Rogers, Abraham H.Maslow), konkrétne z Človekom-centrovaného prístupu v poradenstve a psychoterapii (PCA). Učenie je počas celého procesu spojené s prežívaním a aktuálnym zážitkom. Proces umožňuje prepojenie emócií a nových poznatkov o sebe, o iných, o fungovaní sveta, o vzťahoch.

Program je vhodný pre každého, kto chce nadobudnúť osobnostné a komunikačné zručnosti a využiť ich v osobnom alebo spoločenskom živote. Program je otvorený pre SŠ aj VŠ vzdelaných záujemcov. Je vjodný, kto je pripravený a ochotný manažovať svoj vlastný život a nachádza v sebe odvahu žiť podľa seba, podľa svojich hodnôt, predstáv a potrieb.

Podrobnosti

Začiatok:
21 apríla, 2023
Koniec:
28 apríla, 2023
Udalosť Kategória: