Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Umenie manažmentu +

8 decembra, 2023 - 11 decembra, 2023

€55 - €65

Komplexný tréningový program alternatívneho vzdelávania, ktorý využíva encounterovú skupinu na rozvoj osobnostných zručností účastníkov. Program je naplánovaný vždy na dlhšie časové obdobie. Zvyšuje sa tak šanca na rozvinutie potenciálu skupiny a na dosiahnutie reálnych zmien vo fungovaní účastníkov v každodennom živote.

Program je organizovaný formou predĺžených víkendov a jedného intenzívneho 7-dňového sretnutia. Program je otvorený, priebežne doň môžu vstupovať noví záujemcovia. Stretnutia na seba nadväzujú – nemá zmysel zúčastniť sa iba časti programu.

Vychádza sa z princípov humanistickej psychológie (Carl R.Rogers, Abraham H.Maslow), konkrétne z Človekom-centrovaného prístupu v poradenstve a psychoterapii (PCA). Učenie je počas celého procesu spojené s prežívaním a aktuálnym zážitkom. Proces umožňuje prepojenie emócií a nových poznatkov o sebe, o iných, o fungovaní sveta, o vzťahoch.

Program je vhodný pre každého, kto chce nadobudnúť osobnostné a komunikačné zručnosti a využiť ich v osobnom alebo spoločenskom živote. Program je otvorený pre SŠ aj VŠ vzdelaných záujemcov. Je vjodný, kto je pripravený a ochotný manažovať svoj vlastný život a nachádza v sebe odvahu žiť podľa seba, podľa svojich hodnôt, predstáv a potrieb.

Podrobnosti

Začiatok:
8 decembra, 2023
Koniec:
11 decembra, 2023
Cena:
€55 - €65
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://new.psychoconsulta.sk/manazer-umenie-manazmentu/

Organizátor

Psychoconsulta
Phone
+421 (0) 917 110 067
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Mojmírovce, penzión Bruder
Námestie sv. Ladislava 929/11
Mojmírovce, 951 15 Slovenská republika
+ Google Map